2 w 1
CzarnyCzarny
BrązowyBrązowy
399,00 

CO MÓWIĄ O NAS KLIENCI

Torba na garnitur

Jeśli zastanawiacie się, w jaki sposób można spakować garnitur do torby w taki sposób, by nie pogniótł się, nie zagiął, nie zamoczył i nie zniszczył, to znaczy, że myślicie zarówno nowocześnie, jak i z wyczuciem estetyki. Teraz możliwe jest takie spakowanie garnituru do pokrowca, by chwilę później zapiąć go i przemienić w stylową torbę, w której można go bezpiecznie transportować.

Torba na garnitur, którą prezentujemy, ma niesamowicie zadowalający estetycznie wygląd, jest prosta w użytkowaniu, łatwo, po umieszczeniu garnituru w pokrowcu, zapina się i przemienia w torbę, która posiada wiele kieszonek, więc można w niej transportować nie tylko odzież, ale również akcesoria, takie jak na przykład środki do higieny osobistej lub inne potrzebne w podróży rzeczy. Torba jest odporna na wodę, wytrzymała, więc nie gniecie się i tym samym zachowuje odzież w stanie nienaruszonym, dlatego po rozpięciu torby i wyjęciu jej z pokrowca, garnitur nie wymaga prasowania i jest gotowy do założenia.

Torba na garnitur: dla kogo i w jakich okazjach

Musimy zrozumieć, że torba na garnitur to nie tylko świetna rzecz, która potrafi umilić nam podróż biznesową, podróż na ślub, wesele, wystawne przyjęcie czy inną ważną dla nas i naszego grona przyjaciół, znajomych i rodziny uroczystość. Torba na garnitur może być również świetnym i stylowym prezentem. Nie dość, że możemy pozwolić sobie na komfort kupienia odpowiedniej osobie torby, stylowej i solidnej, to również zaskoczyły tę osobę wieloma zastosowaniami torby na garnitur.

Dla kogo więc jest przeznaczony ten produkt. Dla wielu osób i w wielu różnych celach, ale przede wszystkim: dla osób z klasą, które potrzebują wygody i komfortu, tak by ich odzież podróżowała z nimi równie komfortowo, dla osób często podróżujących w celach służbowych i nie tylko, dla osób, które lubią połączenie nowoczesności z estetyką i oryginalność. Wreszcie: torba na garnitur to coś dla tych wszystkich, którzy po prostu chcą wygodnie nosić ze sobą swój ulubiony garnitur bez względu na okoliczności.