Jaki serial warto obejrzeć w zimowy wieczór?

telewizor

Spis treści:

  1. Jaki serial warto obejrzeć w zimowy wieczór?
  2. Ballers. Pogodny serial z dobrym humorem!
  3. Sukcesja. Dramat o władzy, który musisz obejrzeć
  4. Narcos. Kryminał z wątkami biograficznymi
  5. Peaky Blinders. Niepowtarzalny klimat, wciągająca fabuła
  6. Billions. Historia, która budzi emocje

Jaki serial warto obejrzeć w zimowy wieczór?

Zima to okres, który większość z nas najchętniej spędziłaby opatulona kocem, z kubkiem gorącej czekolady albo aromatycznej herbaty w ręce i dobrym serialem na ekranie! Wybór właściwego nie należy jednak do najprostszych. Na platformach takich jak HBO czy Netflix znajdziesz szereg seriali i filmów, ale nie każdy z nich okaże się strzałem w dziesiątkę. Podpowiemy Ci, które seriale skradły serca tysięcy widzów i które niewątpliwie powinny znaleźć się na Twojej zimowej liście do obejrzenia!

Ballers. Pogodny serial z dobrym humorem!

Jeśli seriale o licznych, zabawnych wątkach, komediowym charakterze i ciekawej akcji to właśnie to, co lubisz najbardziej, Ballers spełni Twoje oczekiwania. Serial opowiada o losach futbolisty, którego kariera dobiegła końca. Bohater szybko zyskuje nową pracę, która prowadzić będzie do rozmaitych komicznych wątków, zdarzeń.

Ballers może poszczycić się także doborową obsadą. Główną rolę odgrywa tu Dwayne Johnson, związany przede wszystkim z kinem przygodowym, kinem akcji (kojarzyć możecie go z takich blockbusterów, jak chociażby Szybcy i Wściekli czy nowych części Jumanji, z 2019 i 2017 roku). Oprócz niego widzowie mogą podziwiać także grę aktorską Johna Davida Washingtona (m.in. Netflixowa produkcja Malcolm i Marie) oraz Roba Corddry.

CzarnyCzarny
BrązowyBrązowy
JasnobrązowyJasnobrązowy
129,00 
3 szt.
CzarnyCzarny
199,00 
15.6"
CzarnyCzarny
349,00 
CzarnyCzarny
BrązowyBrązowy
179,00 
RFID
CzarnyCzarny
BrązowyBrązowy
JasnobrązowyJasnobrązowy
69,00 
RFID
CzarnyCzarny
BrązowyBrązowy
JasnobrązowyJasnobrązowy
129,00 
GranatowyGranatowy
CzarnyCzarny
BrązowyBrązowy
99,00 
CzarnyCzarny
259,00 

Sukcesja. Dramat o władzy, który musisz obejrzeć

Fabuła Sukcesji osnuta jest według podstawowego wątku walki rodziny Roy o wpływy oraz władzę. Serial, wysoce notowany przez platformę Filmweb oraz krytyków, został także nagrodzony Złotym Globem (a uściślając — pięcioma), a więc jedną z ważniejszych statuetek w świecie filmu i telewizji, otrzymał 23 inne nagrody i 67 nominacji!

Na ekranie zobaczyć można m.in. Briana Coxa, Jeremiego Stronga czy Kierana Culkina.

Narcos. Kryminał z wątkami biograficznymi

A może masz ochotę na dreszczyk emocji i prawdziwie kryminalne zwroty akcji? Narcos to serial dla Ciebie! Streszczając fabułę (rzecz jasna bez spoilerów!), główny wątek stanowi wyjazd służbowy dwóch agentów do Kolumbii, którzy otrzymali zadanie, aby zakończyć działalność handlarza narkotykowego.

To serial dla widzów, którzy poszukują przede wszystkim dojrzale prowadzonej akcji, znakomitych dialogów oraz napięcia, które niezmiennie związane jest z oglądaniem seriali czy filmów, zaliczanych do kryminałów! Krytycy oraz widzowie zwracają uwagę także na grę aktorską. Popisali się Wagner Moura, Pedro Pascal (znany chociażby z kultowej Gry o Tron) czy Maurice Compte (chociażby Pewnego razu w Hollywood, gdzie występował także Leondardo DiCaprio i Brad Pitt).

Peaky Blinders. Niepowtarzalny klimat, wciągająca fabuła

Peaky Blinders to kolejny kryminał, który znalazł się na naszej liście. Akcja osnuta jest wokół działań gangstera z rodziny z Birmingham Tommy Shelby, który chce zwiększyć swoje dochody poprzez transport skradzionej broni. Serial okazał się hitem. Nagrodzony został m.in. czterema nagrodami IFTA oraz otrzymał 21 nominacji. Wszystko za sprawą świetnej gry aktorskiej m.in. Cilliana Murphy, Paula Andersona (Zjawa) oraz Toma Hardiego. Widzowie i krytycy doceniają także świetne kostiumy, właściwe oddanie realiów epoki i niepowtarzalny klimat.

Billions. Historia, która budzi emocje

Billions opowiada o prokuratorze, który chce przyłapać na oszustwie króla funduszy zabezpieczających. Serial obejrzeć można m.in. na HBO czy Playerze. Otrzymał on 15 nominacji. Role główne zagrali: Damian Lewis (Pewnego razu w Hollywood), Paul Giamatti (Człowiek ringu) oraz David Costabile (Breaking Bad)
Obecnie powstało sześć sezonów serialu, natomiast wiadomo, że powstać ma także siódmy.

CzarnyCzarny
CarbonCarbon
BrązowyBrązowy
JasnobrązowyJasnobrązowy
Czarny/JasnobrązowyCzarny/Jasnobrązowy
129,00 
CzarnyCzarny
149,00 
CzarnyCzarny
59,00 
CzarnyCzarny
39,00 
2 w 1
CzarnyCzarny
BrązowyBrązowy
399,00 
CzarnyCzarny
149,00 
RFID
CzarnyCzarny
BrązowyBrązowy
JasnobrązowyJasnobrązowy
129,00 
CzarnyCzarny
129,00