Powerbank a podróż samolotem?

akcesoria podróżne

Spis treści:

  1. Dlaczego powerbank jest niezbędny?
  2. Jak powerbank pomoże Ci w wakacjach?
  3. Plecak z portem USB

Podróżowanie staje się coraz prostsze, a co za tym idzie – częściej decydujemy się na wakacje lub weekendowy wypad poza Polskę. Szczególnie atrakcyjnie wygląda latanie samolotem, dzięki któremu już po kilku godzinach można cieszyć się smakiem włoskiej pizzy, hiszpańskimi plażami czy fiordami Norwegii. I choć pandemia nieco skomplikowała podróżowanie, to nadal nie brakuje miłośników zwiedzania świata. Dlaczego, niezależnie od tego, gdzie podróżujesz, zabranie ze sobą powerbanka jest dobrym pomysłem?

Dlaczego powerbank jest niezbędny?

Jeśli wybierasz się do nieznanego kraju, czy miasta, to bez wątpienia potrzebna będzie Ci nawigacja, przewodniki, możliwość zamówienia Ubera czy Bolta oraz – co nie mniej ważne – wykonania zdjęcia. Nierzadko telefon służy nam do sprawdzenia aktualnego kursu waluty, wylegitymowania się biletem na dalszą podróż czy sprawdzenia podstawowych słówek w języku kraju, w którym aktualnie wylądowaliśmy. Tak się również składa, że smartfony zaczęły nam służyć za narzędzia udostępniające rozrywkę, a dziś trudno już wyobrazić sobie kilkugodzinny lot bez choćby przeczytania jakiegoś artykułu czy kontynuacji książki. Niestety, baterie w naszych telefonach nie trzymają tyle, ile byśmy sobie życzyli. Po dotarciu na miejsce, które jest celem naszej podróży, często okazuje się, że bateria jest bliska wyczerpaniu. Musimy gorączkowo szukać ładowarki lub szybko zacząć poszukiwania transportu do miejsca zakwaterowania. To bez wątpienia jedne z najbardziej stresujących chwil podczas podróży. Na szczęście, korzystając z powerbanka, można łatwo zadbać o odpowiednią ilość energii w telefonie – niezależnie od tego, jak długa trasa przed Tobą.

Jak powerbank pomoże Ci w wakacjach?

Nie tylko podczas lotu, ale także podczas całego pobytu i zwiedzania, powerbank pomoże Ci w pełni cieszyć się funkcjami zapewnianymi przez Twój telefon i inne urządzenia elektroniczne. Dzięki niemu:

  • unikniesz martwienia się o rozładowanie baterii i pozostanie bez nawigacji i kontaktu,
  • zawsze będziesz mógł polegać na zainstalowanych w telefonie aplikacjach przeznaczonych do podróży,
  • nawet najdłuższy lot uprzyjemnisz sobie ulubioną lekturą lub oglądaniem filmów – na telefonie czy tablecie,
  • masz pewność, że nie zostaniesz bez dostępu do aparatu i swojego konta w banku.

Dysponując powerbankiem z dużym akumulatorem (najlepiej takim, który pozwoli na kilkukrotne doładowanie akumulatora w Twoim telefonie) możesz więc swobodnie korzystać przez cały dzień z energochłonnej nawigacji, robić zdjęcia, czytać przewodniki czy komunikować się z rodziną i przyjaciółmi. Nie musisz oszczędzać baterii ani nosić ze sobą kilku aparatów. Co prawda dość niewygodne jest podłączanie go do telefonu, a długie kable lubią się plątać, ale i na to jest wygodne rozwiązanie.

CzarnyCzarny
129,00 
14"
CzarnyCzarny
279,00 
15.6"
CzarnyCzarny
339,00 
15.6"
CzarnyCzarny
349,00 
CABIN SIZE
CzarnyCzarny
399,00 
CzarnyCzarny
159,00 
2 w 1
CzarnyCzarny
299,00 
CABIN SIZE
CzarnyCzarny
229,00 

Plecak z portem USB

Bardzo ciekawym rozwiązaniem, które pozwala na wygodne podłączanie powerbanka do telefonu, jest plecak z wbudowanym portem USB. Takie rozwiązanie oferuje Smart Backpack oferowany przez  James Hawk. Jego wykorzystanie jest banalnie proste – wystarczy, że umieścisz źródło zasilania (np. powerbank) we wnętrzu plecaka, podłączysz do wbudowanego kabla, a swoje urządzenie wpinasz do znajdującego się na zewnątrz portu USB – zupełnie jak do ładowarki. Znajduje się on w takim miejscu, by nie utrudniać przemieszczania się, a kable nie miały skłonności do plątania. Jego konstrukcja zapewnia ponadto ochronę dla innych urządzeń, które być może zechcesz ze sobą zabrać – laptopa czy tabletu. Jeśli więc cenisz funkcjonalne i łatwe w wykorzystaniu rozwiązania, plecak z portem USB zdecydowanie przypadnie Ci do gustu.

CzarnyCzarny
79,00 
CzarnyCzarny
BrązowyBrązowy
JasnobrązowyJasnobrązowy
139,00 
2 w 1
Czarny/BrązowyCzarny/Brązowy
Czarny/JasnobrązowyCzarny/Jasnobrązowy
Brązowy/JasnobrązowyBrązowy/Jasnobrązowy
149,00 
CzarnyCzarny
99,00 
CzarnyCzarny
BrązowyBrązowy
JasnobrązowyJasnobrązowy
149,00 
CzarnyCzarny
229,00 
CzarnyCzarny
129,00 
CzarnyCzarny
BrązowyBrązowy
JasnobrązowyJasnobrązowy
119,00