Jak bezpiecznie przechowywać klucze?

Key organizer czarny

Spis treści:

  1. Bezpieczne klucze w kieszeni i w torbie
  2. Wszystkie klucze w jednym miejscu
  3. Praktyczny dodatek

Nerwowe szukanie kluczy nie jest Ci obce? Ile razy uciekł Ci tramwaj lub autobus, bo gdzieś się zawieruszyły? Nie wiesz, jak zapanować nad wieloma różnymi kluczami: do mieszkania, do klatki schodowej czy skrzynek z licznikami na korytarzu? Ciągle znajdujesz je w innych miejscach? W takim razie ten artykuł jest właśnie dla Ciebie! Dowiesz się, jak bezpiecznie przechowywać klucze i nie tracić już czasu na ich codzienne szukanie.

Bezpieczne klucze w kieszeni i w torbie

Zdarza Ci się wrzucić niedbale klucze do torby lub do kieszeni? Później rozpoczynasz ich nerwowe poszukiwania i sprawdzasz w pośpiechu wszystkie możliwe zakamarki? Jeżeli ten opis jest Ci bliski, zwróć uwagę na ciekawy gadżet dostępny w ofercie marki James Hawk – Key Organizer, czyli niezwykle elegancki oraz praktyczny organizer, który pozwala uporządkować klucze w prosty i wygodny sposób.

Ten funkcjonalny przedmiot umożliwia zebranie wszystkich niezbędnych kluczy w podręczny pęk. Opisywany gadżet został wykonany z wysokiej jakości skóry naturalnej oraz jest dostępny w czterech wersjach kolorystycznych. Co jednak najważniejsze, pozwala uporządkować klucze tak, aby szybko znaleźć ten właściwy. Key Organizer bez trudu zmieści się w kieszeni, plecaku, czy aktówce. Można połączyć go z ulubionym brelokiem, co jeszcze bardziej ułatwi zlokalizowanie kluczy, np. w dużej torbie, a znalezienie kluczy w schowku samochodowym również nie będzie już problemem.

Co więcej, nie musisz nosić wszystkich kluczy przy sobie. Możesz wykorzystać organizer wyłącznie na te, których używasz na co dzień, a resztę schować w bezpiecznym miejscu w domu, np. w szafce nocnej lub w jednej z szafek bądź szuflad kuchennych. Ograniczenie ilości zabieranych kluczy jest szczególnie ważne, gdy np. jedziesz w podróż. Wówczas nie będziesz potrzebować kluczy do śmietnika, czy też skrzynki na listy. Z pomocą organizera łatwo i szybko wepniesz lub wypniesz konkretne klucze, a co za tym idzie ograniczysz ryzyko ich zgubienia.

Wszystkie klucze w jednym miejscu

Codziennie odkładasz klucze w inne miejsce? A może przekładasz je z jednej kieszeni do drugiej? Dobrym rozwiązaniem jeżeli chodzi o przechowywanie kluczy w domu są wszelkiego rodzaju haczyki i szafki. Te możesz zamontować w przedpokoju, tuż obok wieszaka na kurtki. Dostępne są również pełne zabudowy takie jak konsole. Jest to praktyczne, a jednocześnie bardzo stylowe rozwiązanie, które szczególnie pasuje do wystroju w stylu glamour. Klucze zebrane za pomocą key organizera nie porysują blatu konsoli, ponieważ skórzana oprawa stanowi odpowiednie zabezpieczenie. Gdy będą one dodatkowo do niego wpięte, nie będziesz już tracić rano czasu na ich poszukiwanie. Możesz także kupić dwa lub trzy organizery i podzielić zapasowe klucze na komplety. W razie potrzeby gotowy komplet wręczysz osobie, której powierzysz pieczę nad mieszkaniem, gdy Ty wyjedziesz np. na wakacyjny urlop.

CzarnyCzarny
CarbonCarbon
BrązowyBrązowy
JasnobrązowyJasnobrązowy
Czarny/JasnobrązowyCzarny/Jasnobrązowy
129,00 
CzarnyCzarny
BrązowyBrązowy
JasnobrązowyJasnobrązowy
49,00 

Praktyczny dodatek

Skórzany, nowoczesny organizer na klucze domowe i samochodowe od James Hawk jest propozycją dla wymagających klientów, szukających funkcjonalności oraz estetycznego wykonania. Organizery to świetny pomysł na prezent dla osób, które chcą ułatwić sobie codzienne korzystanie z najbardziej potrzebnych kluczy. Wybierając organizer na klucze, warto postawić na funkcjonalny produkt wysokiej jakości, który dodatkowo będzie estetycznym uzupełnieniem Twoich stylizacji.

GranatowyGranatowy
CzarnyCzarny
BrązowyBrązowy
109,00 
CzarnyCzarny
99,00 
CzarnyCzarny
BrązowyBrązowy
189,00 
CABIN SIZE
CzarnyCzarny
399,00 
CzarnyCzarny
169,00 
CzarnyCzarny
BrązowyBrązowy
JasnobrązowyJasnobrązowy
149,00 
2 w 1
Czarny/BrązowyCzarny/Brązowy
Czarny/JasnobrązowyCzarny/Jasnobrązowy
Brązowy/JasnobrązowyBrązowy/Jasnobrązowy
149,00 
CzarnyCzarny
139,00