Jaka kosmetyczka przyda się do samolotu?

kosmetyczka podróżna

Spis treści:

  1. Czy w bagażu podręcznym można mieć kosmetyczkę?
  2. Wymiary kosmetyczki do bagażu podręcznego
  3. Kosmetyczka do samolotu: na co zwrócić uwagę wybierając odpowiedni model?

Loty samolotem to dla większości osób chleb powszechni. Latamy na wakacje, w odwiedziny do rodziny i przyjaciół lub w celach służbowych, dlatego gadżety na podróż, takie jak funkcjonalne torby na laptopa, organizery na dokumenty czy poduszki z podparciem dla szyi cieszą się coraz większą popularnością i mogą zdecydowanie ułatwić proces pakowania się. W tym artykule omówimy kwestie kosmetyczek. Niezależnie od tego, czy podróżujesz z podstawowym zestawem kosmetyków higienicznych, czy używasz większej ilości produktów, odpowiednia kosmetyka to podstawa. Właśnie dlatego podpowiemy, jaka kosmetyczka nadaje się do samolotu i na co warto zwrócić uwagę wybierając dedykowany model.

Czy w bagażu podręcznym można mieć kosmetyczkę?

To, jak powinna wyglądać Twoja samolotowa kosmetyczka jest w dużej mierze uzależnione od sposobu, w jaki zamierzasz ją użytkować. W tracie zakupów musisz więc zdecydować, czy jest Ci potrzebna kosmetyczka w bagażu podręcznym czy zależy Ci na modelu, który włożysz do walizki bagażu rejestrowanego, umieszczanego w luku bagażowym samolotu. Zwróć uwagę na to, że w bagażu podręcznym możesz mieć oczywiście kosmetyczkę, ale wybrany model musi spełniać określone wymagania.

Po pierwsze: kosmetyczka do bagażu podręcznego ma być przezroczysta. W tym celu możesz użyć również transparentnego woreczka, ale solidnie wykonana, przezroczysta torba na kosmetyki do samolotu będzie o wiele lepszym rozwiązaniem i co najważniejsze – będziesz mógł użyć jej wielokrotnie. Poza tym, nieodpowiednio zabezpieczone kosmetyki płynne mogą się wylać, niepotrzebnie brudząc, a w najgorszym przypadku nawet niszcząc inne rzeczy spakowane do Twojego bagażu podręcznego.

Wymiary kosmetyczki do bagażu podręcznego

Przygotowując się do lotu, zwróć uwagę na to, że Twoja kosmetyczka do bagażu podręcznego musi być odpowiedniej wielkości. Przezroczysta torebka do samolotu, używana w bagażu podręcznym, powinna mieć odpowiednie wymiary, ale zawsze sprawdzaj, jakie są pod tym względem wymagania ze strony konkretnej linii lotniczej, która będzie obsługiwała Twój lot. W przypadku niektórych linii lotniczych wymiary kosmetyczki do samolotu, która będzie przewożona w bagażu podręcznym to 20 cm x 20 cm, inne wymagają natomiast pojedynczej torby o maksymalnej pojemności 1 litra, dlatego tak istotne jest zapoznanie się z regulaminem. Wybierając kosmetyczkę podróżną do samolotu upewnij się, że będziesz w stanie ją całkowicie zamknąć. To nie tylko częsty wymóg ze strony linii lotniczej, ale również zabezpieczenie przed ewentualnym wylaniem się płynów na zewnątrz.

RFID
CzarnyCzarny
BrązowyBrązowy
JasnobrązowyJasnobrązowy
199,00 
CzarnyCzarny
129,00 
CzarnyCzarny
269,00 
CzarnyCzarny
59,00 
CzarnyCzarny
159,00 
CzarnyCzarny
229,00 
CzarnyCzarny
169,00 
Brak w magazynie
CzarnyCzarny
49,00 

Kosmetyczka do samolotu: na co zwrócić uwagę wybierając odpowiedni model?

Wyżej wspomnieliśmy, że przezroczysta kosmetyczka do samolotu to niezbędnik w bagażu podręcznym. Męska kosmetyczka James Hawk – Airport Toiletry jest modelem dostosowanym do potrzeb panów, którzy cenią sobie funkcjonalność idącą w parze z eleganckim designem. Kosmetyczka jest transparentna, tak jak wymagają tego linie lotnicze, ale wykończona została przy pomocy czarnych materiałów, gwarantujących jej elegancki i ponadczasowy wygląd. Transparentna kosmetyczka do samolotu James Hawk jest dodatkowo wykonana z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia trwałość produktu.

Jeżeli wybierasz kosmetyczkę do luku bagażowego, zwróć uwagę przede wszystkim na ilość kieszeni. Łatwiej posegregujesz kosmetyki wybierając model wyposażony w kilka oddzielnych kieszeni, co później, w trakcie użytkowania kosmetyczki może okazać się bardzo dużym udogodnieniem. Kosmetyczka w samolocie powinna być również wykonana z wodoodpornego materiału, co ograniczy ewentualne zniszczenia.

Podstawową kwestią w przypadku kosmetyczki wkładanej do bagażu, który zostanie umieszczony w luku samolotu jest także jej wielkość. Miej na względzie to, czy wybrana kosmetyczka rzeczywiście pomieści wszystkie produkty, które zazwyczaj zabierasz ze sobą w podróż. Trudno w tym przypadku podać optymalne rozmiary, ponieważ wszystko zależy od Twoich indywidualnych przyzwyczajeń i planu pielęgnacyjnego. Wybierając model Toiletry Bag James Hawk masz jednak pewność, że wybierasz pojemną kosmetyczkę, w której zmieści się całkiem pokaźna kolekcja kosmetyków, a dzięki przemyślanej konstrukcji kieszeń bez problemu posegregujesz niezbędne produkty i akcesoria pielęgnacyjne. Toiletry Bag jest dodatkowo wyposażona w specjalny hak, dzięki czemu możesz ją łatwo powiesić w wygodnym miejscu i ułatwić sobie korzystanie z zawartości kosmetyczki.

PODSUMOWUJĄC: to, jaka kosmetyczka do samolotu będzie najlepszym wyborem zależy od tego, czy wybrany model zamierzasz włożyć do bagażu podręcznego czy do walizki, która będzie transportowana w luku bagażowym samolotu. W ofercie James Hawk znajdziesz dwa modele kosmetyczek, wykonane z dbałością o jakość i estetykę, ale modne dodatki podróżne to nasza specjalność, dlatego proponujemy również, między innymi, funkcjonalny plecak na laptopa czy torbę podróżną z pokrowcem na garnitur.

RFID
CzarnyCzarny
BrązowyBrązowy
JasnobrązowyJasnobrązowy
159,00 
CzarnyCzarny
BrązowyBrązowy
JasnobrązowyJasnobrązowy
149,00 
RFID
CzarnyCzarny
BrązowyBrązowy
JasnobrązowyJasnobrązowy
129,00 
CABIN SIZE
CzarnyCzarny
229,00 
RFID
CzarnyCzarny
CarbonCarbon
BrązowyBrązowy
JasnobrązowyJasnobrązowy
139,00 
CzarnyCzarny
BrązowyBrązowy
JasnobrązowyJasnobrązowy
139,00 
BrązowyBrązowy
129,00 
CzarnyCzarny
229,00