Jaki portfel wybrać na prezent dla mężczyzny i jak go zapakować?

laptop I skórzany portfel

Spis treści:

  1. Jaki portfel na prezent będzie najlepszym wyborem?
  2. Portfel na prezent: przesądy
  3. Co włożyć do portfela na prezent?
  4. Jak zapakować portfel na prezent?
  5. Gdzie kupić portfel na prezent?

Kupowanie prezentu to często duże wyzwanie, zwłaszcza jeśli nie zna się preferencji estetycznych obdarowywanego mężczyzny. W takim przypadku zawsze warto postawić na bezpieczne, sprawdzone rozwiązania i klasyczny, ponadczasowy design. Strzałem w dziesiątkę może okazać się wówczas funkcjonalny, elegancki męski portfel skórzany. Na prezent najlepiej sprawdzą się poręczne, wykonane z dbałością o szczegóły modele w stonowanej kolorystyce.

Jaki portfel na prezent będzie najlepszym wyborem?

Wręczane na prezent portfele to często wybierane upominki. Dlaczego? Portfel jest potrzebny każdemu, a jego wygląd w dużej mierze odzwierciedla styl właściciela, dlatego kluczowe znaczenie ma inwestycja w wysokiej jakości modele. Na co warto zwrócić uwagę w pierwszej kolejności?

  • Grubość portfela. Kupując w prezencie portfel należy skupić się na tym, żeby wybrany model nie był zbyt gruby, zwłaszcza jeśli mężczyzna na co dzień jest zobowiązany do eleganckiego dress code’u. Cienki portfel nie będzie nieestetycznie wypychał kieszeni.
  • Liczba kieszonek i przegródek. Portfel wręczany jako prezent powinien być dostosowany do indywidualnych potrzeb właściciela. Zwróć uwagę, czy adresat podarunku nosi przy sobie dużą ilość kart. Dzięki temu będziesz w stanie przynajmniej szacunkowo określić, ile miejsca na karty płatnicze i dokumenty to konieczność. Smart Wallet James Hawk posiada miejsce aż na 9 kart, natomiast w modelu Flip Wallet przewidziano ich 5. Jeżeli chcesz wręczyć męski portfel na prezent i wiesz, że przyszły właściciel posługuje się w zasadzie wyłącznie kartami płatniczymi i nie nosi przy sobie gotówki, możliwe, że strzałem w dziesiątkę będzie natomiast Card Holder James Hawk.
  • Wymiary portfela. Portfel powinien bez większych problemów mieścić się w kieszeni. Skórzany portfel męski ma być przede wszystkim funkcjonalny, a większość panów właśnie w ten sposób nosi je na co dzień.

Jeżeli zastanawiasz się, jaki portfel męski będzie najlepszą inwestycją, zwróć uwagę na długość gwarancji – im dłużej produkt będzie jej podlegał, tym lepiej. Poza tym, nie bez znaczenia jest również dłuższy czas zwrotu. Jeżeli mężczyzna, który zostanie obdarowany portfelem nie będzie zadowolony z prezentu, będziesz miał(a) możliwość zwrotu produktu i kupienia innego modelu.

Portfele męskie James Hawk są wykonane z wysokiej jakości skóry naturalnej, a ich niekwestionowaną zaletą jest minimalistyczny i bardzo elegancki design, który absolutnie nie wychodzi z mody, dzięki czemu zdecydowanie mogą przypaść do gustu mężczyznom o różnych preferencjach estetycznych. Szeroki wybór wersji kolorystycznych natomiast sprawia, że możesz zdecydować się na odcień pasujący do garderoby przyszłego właściciela portfela. Jeżeli nie wiesz, jaki kolor będzie najlepszy, spójrz na to, jakie buty, paski i inne skórzane akcesoria dany mężczyzna nosi zdecydowanie najczęściej.

RFID
CzarnyCzarny
BrązowyBrązowy
JasnobrązowyJasnobrązowy
199,00 
RFID
CzarnyCzarny
CarbonCarbon
BrązowyBrązowy
JasnobrązowyJasnobrązowy
99,00 
RFID
CzarnyCzarny
BrązowyBrązowy
JasnobrązowyJasnobrązowy
129,00 
RFID
CzarnyCzarny
BrązowyBrązowy
JasnobrązowyJasnobrązowy
179,00 
RFID
CzarnyCzarny
BrązowyBrązowy
JasnobrązowyJasnobrązowy
149,00 
RFID
CzarnyCzarny
CarbonCarbon
139,00 
RFID
CzarnyCzarny
CarbonCarbon
BrązowyBrązowy
JasnobrązowyJasnobrązowy
139,00 
RFID
CzarnyCzarny
BrązowyBrązowy
JasnobrązowyJasnobrązowy
159,00 

Portfel na prezent: przesądy

Czy portfel to dobry prezent? TAK! Portfel zdecydowanie może spodobać się wielbicielom praktycznych upominków. Przypatrz się dokładnie portfelowi mężczyzny, którego zamierzasz obdarować – możliwe, że już od dawna domaga się wymiany. Wiele osób zastanawia się jednak, czy można kupić portfel na prezent ze względu na przesądy, które zakorzeniły się w świadomości społecznej. Zgodnie z jednym z przesądów, portfel na prezent, jeśli jest pusty, może spowodować, że jego przyszły właściciel nie będzie miał powodzenia finansowego. Dzisiaj jednak coraz mniej ludzi wierzy w przesądy, dlatego jest duża szansa, że mężczyzna, dla którego chcesz kupić portfel nawet nie będzie wiedział, że istnieje podobne przekonanie.

Co włożyć do portfela na prezent?

Boisz się, że przesądy z portfelem na prezent mogą mimo wszystko wpłynąć na odbiór Twojego podarunku? Na szczęście jest na to proste rozwiązanie – po prostu włóż do niego pieniądze. Może to być w zasadzie dowolna kwota, nawet tradycyjny grosik, ale równie dobrze możesz wymienić niewielką sumę na zagraniczne banknoty, zwłaszcza jeśli wiesz, że masz do czynienia z zapalonym podróżnikiem. Brak pieniędzy ma bowiem, zgodnie z przesądami, powodować wyłącznie wręczenie pustego portfela, dlatego włożenie do niego drobnej kwoty rozwieje ewentualne wątpliwości.

Jak zapakować portfel na prezent?

Jeżeli zastanawiasz się, jaka zapakować portfel wręczany na prezent to pamiętaj, że wszystko zależy od tego, w jakim pudełeczku produkt jest sprzedawany przez producenta. Jeżeli to kartonowe opakowanie, masz ułatwione zadanie. Wystarczy, że pudełko obłożysz kolorowym papierem, nawiązującym do okazji, z której wręczasz podarunek i przewiążesz wstążką lub przykleisz gotową kokardę. Brak pudełka również nie jest przeszkodą, ponieważ już za kilka złotych kupisz kartonowe opakowanie w szerokiej palecie kolorów. Pamiętaj, że jeśli portfel ma być prezentem gwiazdkowym i pod choinką znajdzie się wiele innych podarunków, warto dołączyć bilecik z imieniem adresata. Z okazji Bożego Narodzenia prezent możesz ozdobić gałązką świerku, szyszkami, pierniczkami czy lukrowymi laskami. Do upominku możesz też dorzucić krótką instrukcję, jak wyczyścić skórzany portfel, żeby służył jak najdłużej.

Gdzie kupić portfel na prezent?

W ofercie James Hawk znajdziesz bardzo szeroki wybór męskich akcesoriów, dlatego jeżeli zastanawiasz się, gdzie kupić portfel, sprawdź, co możemy Ci zaproponować. Dokładamy wszelkich starań, żeby dostępne modele portfeli były nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale przede wszystkim funkcjonalne i wytrzymałe. Poza klasycznym modelem Smart Wallet i niewielkimi holderami na karty, w naszym asortymencie oferowany jest również nowoczesny Flip Wallet – obustronnie otwierany, co gwarantuje komfort w codziennym użytkowaniu.

CzarnyCzarny
129,00 
RFID
CzarnyCzarny
BrązowyBrązowy
JasnobrązowyJasnobrązowy
159,00 
2 rozmiary
CzarnyCzarny
179,00 
RFID
CzarnyCzarny
CarbonCarbon
BrązowyBrązowy
JasnobrązowyJasnobrązowy
99,00 
CzarnyCzarny
59,00 
RFID
CzarnyCzarny
CarbonCarbon
BrązowyBrązowy
JasnobrązowyJasnobrązowy
Czarny/JasnobrązowyCzarny/Jasnobrązowy
149,00 
2 w 1
Czarny/BrązowyCzarny/Brązowy
Czarny/JasnobrązowyCzarny/Jasnobrązowy
Brązowy/JasnobrązowyBrązowy/Jasnobrązowy
149,00 
CzarnyCzarny
299,00