James Hawk w Pytanie na Śniadanie

Pytanie na śniadanie

Spis treści:

  1. Jakie produkty pojawiły się w Pytanie na Śniadanie?

W ostatnim czasie produkty James Hawk miały okazję dotrzeć do większej liczby odbiorców. Wszystko za sprawą zaprezentowania naszych wybranych akcesoriów w programie Pytanie na Śniadanie, gdzie Sebastian Augustyniak przedstawiał propozycje praktycznych prezentów na Dzień Ojca. Zachęcamy do obejrzenia prezentacji produktów – [zobacz film]

Jakie produkty pojawiły się w Pytanie na Śniadanie?

W programie zaprezentowano produkty, które każdy mężczyzna powinien mieć w swojej szafie. Torba podróżna na kilkudniowy wyjazd, elegancki portfel slim oraz walizka kabinowa, która idealnie sprawdzi się jako bagaż podręczny do samolotu. Jeżeli któryś z produktów wydał Ci się interesujący, poniżej znajdziesz ich szczegółowy opis.

2 w 1
CzarnyCzarny
BrązowyBrązowy
399,00 
POLICARBON
CzarnyCzarny
799,00 
RFID
CzarnyCzarny
BrązowyBrązowy
JasnobrązowyJasnobrązowy
149,00 

Suit Weekender

Zdecydowanie nasz największy bestseller. Elegancka torba weekendowa z wbudowanym pokrowcem na garnitur, który ułatwia przewóz garnituru oraz chroni strój przed ewentualnymi zagnieceniami. Suit Weekender będzie idealnym rozwiązaniem na kilkudniowe pobyty z uwzględnieniem formalnego ubioru oraz innych niezbędników podróży. Troba posiada wiele praktycznych kieszeni na akcesoria, co ułatwia pakowanie oraz segregowanie bagażu. Dzięki swojej dużej pojemności, zmieścimy do torby niezbędną odzież, kosmetyki oraz elektornikę, a dzięki odpinanemu, regulowanemu paskowi na ramię możesz wybrać wygodny dla siebie sposób noszenia. Dodatkowo torbę można złożyć na płasko, co zdecydowanie ułatwia jej przechowywanie.

męska torba podróżna
torba ze skóry ekologicznej
torba weekendowa na garnitur i koszule

Torba zachwyca funkcjonalnością oraz eleganckim designem, zdecydowanie przypadnie do gustu mężczyznom szukającym minimalistycznych oraz klasycznych dodatków.

Cabin Trolley

Kolejnym produktem wartym uwagi jest Cabin Trolley, czyli elegancka walizka kabinowa z wytrzymałego na uszkodzenia poliwęglanu. Walizka posiada przednią kieszeń z szybkim dostępem do elektroniki, pomieści tablet oraz laptopa do 15,6”. System TSA gwarantuje bezproblemową kontrolę na lotnisku, a szyfrowane zamknięcie obu komór walizki zapewnia wysoką ochronę bagażu. Cabin Trolley posiada wiele praktycznych kieszeni, które zdecydowanie ułatwiają pakowanie oraz komorę z elastycznymi pasami zabezpieczającymi bagaż.

walizka kabinowa
czarna walizka podróżna
czarna walizka z kieszenią na laptopa

Opisywana walizka będzie świetnym prezentem dla osób, które często podróżują oraz cenią sobie wysoką funkcjonalność przedmiotów.

Flip Wallet

Flip Wallet to obustronnie otwierany portfel slim, idealny dla osób, które szukają portfela niewypychającego kieszeni spodni i marynarki. Pomimo niewielkich rozmiarów, portfel pomieści to co niezbędne. W portfelu jest miejsce na 5 kart, banknoty oraz monety. Flip Wallet wykonany jest z wysokiej jakości skóry naturalnej oraz został wyposażony w zabezpieczenie RFID.

portfel ze skóry
obustronnie otwierany portfel
portfel z kieszenią na monety

Zobacz także: Jaka skóra na portfel to najlepszy wybór?

Podsumowanie

Produkty James Hawk bez wątpienia cechują się eleganckim wyglądem oraz funkcjonalnością. Wymienione wyżej produkty zdecydowanie sprawdzą się w szafach mężczyzn stawiających na klasykę i elegancję. Wysoka jakość produktów oraz dbałość o szczegóły wykonania sprawiają, że dodatki James Hawk doskonale uzupełniają codzienne stylizacje.

15.6"
CzarnyCzarny
399,00 
26-45 litrów
Brak w magazynie
CzarnyCzarny
399,00 
GranatowyGranatowy
CzarnyCzarny
BrązowyBrązowy
99,00 
CzarnyCzarny
149,00 
CzarnyCzarny
219,00 
CzarnyCzarny
119,00 
CzarnyCzarny
129,00 
CzarnyCzarny
BrązowyBrązowy
JasnobrązowyJasnobrązowy
129,00