Znak zodiaku a kolor portfela

męskie akcesoria

Spis treści:

  1. Czy znak zodiaku ma znaczenie dla koloru portfela?
  2. Jaki kolor portfela dobrać do znaku zodiaku?

Kolor portfela zazwyczaj dobiera się do kolorystyki całej garderoby lub najczęściej noszonych dodatków, ale jego odcień możesz śmiało dopasować również do swojego znaku zodiaku. Sprawdź, co warto wiedzieć na ten temat!

Czy znak zodiaku ma znaczenie dla koloru portfela?

Kupując skórzany męski portfel zazwyczaj skupiasz się na tym, żeby wybrany model był wystarczająco duży, miał odpowiednią liczbę kieszeni i przegródek itp. Kolor portfela z reguły kojarzony jest przede wszystkim z kwestiami estetycznymi, ale okazuje się, że można go dobrać również do znaku zodiaku właściciela. Po co? Zdaniem wielu astrologów odpowiedni odcień Twojego portfela może zapewnić Ci finansowe powodzenie. Czy warto w to wierzyć? Na to pytanie musisz odpowiedzieć sobie sam. Niektórzy z wypiekami na policzkach czytają cotygodniowe horoskopy, inni uważają, że układ planet nie ma żadnego wpływu na ich życie – to bardzo indywidualna kwestia.

Przeczytaj również inne teksty na naszym blogu i sprawdź, jaki kolor portfela przyciąga pieniądze oraz co włożyć do portfela na szczęście.

skóra naturalna
CzarnyCzarny
129,00 
ochrona RFID
CzarnyCzarny
CarbonCarbon
BrązowyBrązowy
JasnobrązowyJasnobrązowy
Czarny/JasnobrązowyCzarny/Jasnobrązowy
149,00 
Product Badge
CzarnyCzarny
799,00 
100% zaciemnienie
CzarnyCzarny
99,00 
skóra naturalna
CzarnyCzarny
BrązowyBrązowy
JasnobrązowyJasnobrązowy
119,00 
2 kolory
Czarny/BrązowyCzarny/Brązowy
Czarny/JasnobrązowyCzarny/Jasnobrązowy
Brązowy/JasnobrązowyBrązowy/Jasnobrązowy
149,00 
CzarnyCzarny
BrązowyBrązowy
189,00 
CzarnyCzarny
BrązowyBrązowy
189,00 

Jaki kolor portfela dobrać do znaku zodiaku?

Chcesz „pomóc” szczęściu i zamierzasz dopasować kolor portfela do Twojego znaku zodiaku? Sprawdź, jaki odcień wybrać!

Baran. Jeżeli jesteś spod znaku Barana, bardzo możliwe, że najlepszym wyborem będzie dla Ciebie portfel w odważnym kolorze soczystej czerwieni. To bardzo modny kolor, który ma szansę dodać Ci pewności siebie!

Byk. Idealnym kolorem dla Byka jest kolor zielony, czyli kolor ziemi i harmonii. Zielone portfele to również świetna propozycja dla wielbicieli stonowanej kolorystyki.

Bliźnięta. Zielony to kolor odpowiedni także dla Bliźniąt, które dodatkowo powinny dodatkowo zwrócić uwagę na odcienie żółtego.

Rak. Kolorem mocy dla Raka jest biały lub srebrny, ponieważ ten znak zodiaku jest bardzo silnie związany z księżycem.

Lew. Żywiołem Lwa jest ogień, a symbolem słońce, dlatego jeżeli nie wiesz, jaki kolor portfela wybrać, postaw na złoto! Opcjonalnie możesz zdecydować się również na ciemny, mocno nasycony pomarańczowy.

Panna. Idealne kolory dla Panny to róż lub brąz. Czekoladowy brąz to zresztą w ostatnich kilku sezonach jeden z najmodniejszych odcieni męskich akcesoriów.

Waga. Osoby spod znaku Wagi powinny sięgnąć po portfel w odcieniu żywego różu. Jeżeli to dla Ciebie zbyt odważne rozwiązanie, możesz zdecydować się na model w odcieniu niebieskiego lub zielonego.

Skorpion. Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników klasyki – Skorpion zdecydowanie polubi się z portfelem z kolorze głębokiej czerni.

Strzelec. Dla Strzelca idealnym kolorem jest fiolet, dlatego jeżeli to Twój znak zodiaku zastanów się nad zakupem portfela w odpowiednim odcieniu. Równie dobrze możesz postawić także na niebieski.

Ryby. Kolorem Ryb jest kolor podobny do morskiej toni, czyli zielonkawo-niebieski. Unikaj natomiast portfeli w kolorze klasycznej czerni.

Koziorożec. Koziorożec polubi się przede wszystkim z szarością, srebrem oraz czernią – te kolory idealnie pasują do jego zdroworozsądkowego podejścia.

Wodnik. Wodnik, podobnie jak Ryby, dobrze czuje się z kolorem niebieskim lub morskim. Dobrze sprawdzi się w jego przypadku również ponadczasowy beż.

skóra naturalna
CzarnyCzarny
139,00 
darmowy bagaż podręczny
CzarnyCzarny
399,00 
CzarnyCzarny
79,00 
torba na garnitur
CzarnyCzarny
BrązowyBrązowy
399,00 
2 w 1
CzarnyCzarny
299,00 
CzarnyCzarny
129,00 
ochrona RFID
CzarnyCzarny
159,00 
skóra naturalna
CzarnyCzarny
139,00