Inspirujące książki o biznesie

kawa i książka

Spis treści:

  1. Książki o biznesie dla początkujących
  2. Najlepsze książki biznesowe
  3. Książki o własnym biznesie

Na urodziny lub inną okazję chcemy kupić najlepszy prezent. Może być to wycieczka zagraniczna, dlatego wyszukujemy często haseł: Lizbona atrakcje lub jak aktywnie spędzić zimowy weekend. Można sprezentować swój czas wolny, więc zastanawiamy się także jaki serial warto obejrzeć w zimowy wieczór by uczcić taką ważną uroczystość. Mężczyźni dostają często praktyczne prezenty, takie jak torba na laptopa lub plecak na laptopa.

Zamiast tych podarków można dać w prezencie także najważniejsze książki biznesowe. Będą one przydatne, zwłaszcza dla osoby, która właśnie planuje założyć własną firmę lub ją dopiero rozwija. Książki biznesowe pomagają przetrwać chwilowy kryzys w firmie, a także nauczyć się panowania nad nawykami oraz własnymi słabościami. Poniżej przedstawiamy książki o biznesie, które zdecydowanie warto przeczytać.

3 szt.
CzarnyCzarny
199,00 
CzarnyCzarny
79,00 
CzarnyCzarny
BrązowyBrązowy
JasnobrązowyJasnobrązowy
119,00 
CzarnyCzarny
229,00 
3 szt.
CzarnyCzarny
129,00 
CzarnyCzarny
269,00 
CzarnyCzarny
BrązowyBrązowy
189,00 
CzarnyCzarny
BrązowyBrązowy
JasnobrązowyJasnobrązowy
139,00 

Książki o biznesie dla początkujących

Nie każdy jest od razu rekinem biznesu, dlatego przedstawiamy książki o biznesie dla początkujących. To pożyteczne i jednocześnie dość lekkie lektury, idealne jako najlepsze książki o biznesie dla młodych przedsiębiorców.

Nawyki warte miliony – Tracy Brian

Tracy Brian w tej pozycji ukazuje jak ważne są nasze nawyki. Będzie to najlepsza książka o biznesie, która pomoże nowym przedsiębiorcom w zdobyciu dużej liczby klientów oraz zapanowania nad codziennością. Jak wskazuje autor, nawyki są bardzo ważną częścią naszego życia. Dzięki nim możemy w swój dzień wpleść wiele dodatkowych czynności, które sprawią, że staniemy się bardziej efektywni. Nawyki to nie tylko czynności, ale również sposób ich wykonywania. Pozwalają one na wypracowanie takich zachowań, które przynoszą nam jak największą korzyść, nie tylko dla zdrowia i psychiki, ale także dla biznesu. Nawyki warte miliony to wspaniała książka o biznesie, ale także o życiu dla każdej osoby, która właśnie założyła własną firmę. Wypracowując dobre nawyki w biznesie oraz życiu prywatnym łatwiej nam będzie osiągnąć sukces.

7 nawyków skutecznego działania Stephen Covey

Jeśli zastanawiam się, jakie są książki biznesowe które warto przeczytać, to dobrą opcją będzie zakupienie dzieła Stephena Coveya 7 nawyków skutecznego działania. Podobnie jak wyżej opisana pozycja, ta książka również uczy nas, jak panować nad własnymi nawykami oraz jak uczyć się dobrych nawyków w biznesie. Covey przedstawia nam 7 ważnych nawyków skutecznego działania, dzięki którym poszerzą się nasze możliwości związane z planowaniem, realizacja działań i konsekwentnym dążeniem do celu. Nawyki można wypracować w naturalny sposób, przez co każdy nasz cel zostanie osiągnięty.

Najlepsze książki biznesowe

Najlepsze książki biznesowe uczą nie tylko jak prowadzić biznes, ale również jak pokonać konkurencję. Poniższa propozycja na pewno pomoże nam zrozumieć działanie dużych korporacji.

Wojny biznesowe David Brown

To idealna książka dla przyszłych rekinów biznesu. Autor pokazuje, jak można w łatwy i finezyjny sposób wygrać z konkurencją. Na podstawie doświadczeń dużych marek wskazuje również, jakie techniki stosowały marki, by wybić się w branży. To pełna wskazówek oraz dobrych rad pozycja dla każdego, kto chce mieć w garści swoją konkurencję. David Brown przedstawia bardzo kreatywne i odkrywcze działania, jakie można zastosować w praktycznie każdej branży. Ta książka o biznesie na pewnie spodoba się osobom ambitnym i żądnym władzy.

Książki o własnym biznesie

Posiadanie własnej firmy zobowiązuje, dlatego warto zaopatrzyć się w książki o własnym biznesie, by wiedzieć jak kierować swoimi działaniami i rozwijać własną markę.

Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi Dale Carnegie

Dobre książki biznesowe nie podpowiadają nam jedynie jak prowadzić biznes. Wskazują również na inne bardzo ważne kwestie, takie jak relacja z klientami i zleceniodawcami. Jaka książka o biznesie pomoże nam zjednać sobie ludzi? Idealną pozycją jest Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi Dale’a Carnegie. Ta książka w łatwy sposób wyjaśnia, na czym polega psychologia społeczna, jak mówić, by być wysłuchanym oraz jak za pomocą prostych trików manipulacyjnych przekonać do siebie drugą osobę. To idealna książka o biznesie dla nowych przedsiębiorców, ale również marketingowców oraz sprzedawców, którzy właśnie założyli własny biznes.

Umysł Milionera – Harv Eker

Inspirujące książki biznesowe pomagają wejść w umysł prezesów wielkich firm oraz właścicieli korporacji, którzy obracają milionami dolarów. Autor jednej z nich Harv Eker pokazuje, jak myślą milionerzy i jak ich umysł oraz sposób myślenia różni się od przeciętnego człowieka. Okazuje się, że nie wystarczy dążyć do bycia milionerem, ale należy myśleć jak on. W książce Umysł milionera dokładnie prześledzono czym kieruje się w swoim myśleniu milioner, jak korzysta z danych mu szans oraz jak buduje własne poczucie wartości.

Gdy regułą jest brak reguł. Netflix i filozofia przemiany – Erin Meyer

Ta pozycja idealnie sprawdzi się dla osób, które już mają własną firmę. Autor pokazuje na przykładzie znanej platformy streamingowej Netflix jak można w prosty sposób rozwinąć swój pomysł w bardzo dochodowy biznes.

Wyżej wymienione książki biznesowe – bestsellery warte uwagi mogą pomóc nam w rozwijaniu biznesu. Trzeba jednak pamiętać, że samo ich przeczytanie nie da nam gwarancji sukcesu. Książki o sukcesie w biznesie nie dadzą nam gwarancji sławy i pieniędzy, jeśli sami nie będziemy stosować się do ich rad. W zarobieniu pieniędzy nie pomoże nam nawet najlepsza książka o biznesie, jeśli sami nie będziemy chcieli zmienić własnych nawyków.

RFID
CzarnyCzarny
CarbonCarbon
BrązowyBrązowy
JasnobrązowyJasnobrązowy
99,00 
GranatowyGranatowy
CzarnyCzarny
BrązowyBrązowy
109,00 
3 szt.
CzarnyCzarny
199,00 
CzarnyCzarny
139,00 
2 w 1
CzarnyCzarny
299,00 
2 rozmiary
CzarnyCzarny
179,00 
CzarnyCzarny
BrązowyBrązowy
189,00 
CzarnyCzarny
269,00